Spotkanie z Ks. Manfredem DESELAERSEM

24 listopada 2022r. o 18.00 zapraszamy do naszej biblioteki na spotkanie z Księdzem Manfredem DESELAERSEM, pochodzącym z Niemiec, który na co dzień pracuje w Centrum Dialogu i Modlitwy w Oświęcimiu.

Ks. Manfred mieszka w Polsce od 1989 roku. Pracuje na rzecz pojednania polsko-niemieckiego i chrześcijańsko-żydowskiego w Centrum Dialogu i Modlitwy w Oświęcimiu.

Od 2001 jest członkiem zarządu Krakowskiej Fundacji Centrum Dialogu i Modlitwy, a od 2008 wiceprezesem tej fundacji.

Niedawno ukazała się książka pt. "Niemiecki ksiądz u progu Auschwitz". Jest to rozmowa z Piotrem Żyłką - ks. Manfred Deselaers opowiada o swojej niecodziennej drodze i o tym, co stara się robić na rzecz pokoju na świecie.

Na spotkaniu będzie możliwość nabycia książki w promocyjnej cenie (i z autografem).

Foto W. Andrzejczak