Majówka 2023 i....po majówce. Wspomnienia

W ubiegłą niedzielę – 28 maja – w ogrodach plebańskich spotkaliśmy się na festynie parafialnym. Pogoda dopisała, więc z zaproszenia skorzystało wielu Parafian.

Na scenie wystąpiły Brzeszczanki, Borowianki, Uczniowie klasy 2, Iskierki, Iskierkowa Familia i chór Urbanum. Na zakończenie wysłuchaliśmy piosenek w wykonaniu duetu Testimonium.

Podczas imprezy Szkolne Koło Wolontariatu prowadziło sprzedaż losów na loterię, w której główną wygraną był rower ufundowany przez Ks. Proboszcza. Pozyskane w ten sposób pieniądze zostały przeznaczone na cele charytatywne.

Impreza mogła się udać dzięki zaangażowaniu Koła Gospodyń, przedstawicieli Rady Parafialnej oraz Sponsorów, którym tą drogą serdecznie dziękujemy. Pomogli nam: Pan Sławomir Drobny i Komitet Osiedlowy nr 4, Państwo Ewa i Tomasz Królowie, Mikołaj Król, Pani Krystyna Wrona, Pani Teresa Jankowska, Pani Helena Moś, Pan Wojciech Andrzejczak, Państwo Broszkiewiczowie. Bilety i vouchery podarowała Pani Barbara Formas, Gabinet Kosmetyczny ALEKSANDRA,  Ośrodek Kultury.

Szczególne podziękowania kierujemy do Kierownictwa Piekarni GS Brzeszcze

więcej zdjęć: Majówka 2023