Biblioteka i Czytelnia w naszej parafii

W dniu 3 października 2021 r. odbyło się uroczyste otwarcie biblioteki i czytelni w salce przy naszej Parafii św. Urbana w Brzeszczach.

Każdy kto przyszedł, spędził czas w miłym towarzystwie rozsmakowując się pysznym, domowym ciastem, kawa czy herbata. Można było porozmawiać, pograć w bilard, piłkarzyki, a także posilić się Słowem Życia zapisanym na karteczkach, które zabrane do domu - może stać się jedna z życiowych wskazówek.

Bibliotekę wraz z czytelnia prowadzi Wspólnota Egerio.

Jest to miejsce, w którym można wypożyczyć książkę, a także posiedzieć, porozmawiać, przyjść na wykład, rozważania Słowa Bożego, wieczór poezji czy koncert „Młodych talentów”. I do tego cos słodkiego

Chcielibyśmy, aby było to miejsce spotkań osób w każdym wieku, nawet tych najmłodszych, które przychodząc wraz z rodzicami, będą miały możliwość poczytać, pograć w piłkarzyki, gry planszowe.

Zapraszamy do miejsca, w którym będziemy poznawać i umacniać naszą wiarę.

Czekamy w każdy czwartek 16.30-18.30.