Biblioteka - nowe pomysły

Od 22 września ponownie będzie czynna biblioteka parafialna wraz z czytelnią. Zapraszamy w każdy czwartek od godz. 16.30 do 18.30.

W bibliotece można nie tylko wypożyczać książki, ale również przy ciepłej herbatce bądź kawie spotykać się i dzielić Słowem Bożym.

Dla rodziców z dziećmi do lat 12 raz w miesiącu stworzona zostanie możliwość rodzinnego oglądania filmów. Termin będzie podawany na bieżąco w  ogłoszeniach parafialnych w Kościele, na stronie internetowej parafii i na portalu facebook.