Pierwsza część wizytacji już za nami

W tym roku nasza parafia przeżywa wizytację kanoniczną biskupa. Główna część wizytacji będzie w niedzielę 3 marca. Odbyła się już wizytacja katechizacji oraz wizytacja kancelaryjna i gospodarcza.

We wtorek podczas mszy św. o 17.00 przedstawiciel biskupa Ks. Piotr  Hoffmann spotkał ze wspólnotami naszej parafii. Na tę mszę św. zaprosiliśmy wszystkich parafian, a szczególnie tych, którzy należą do wspólnot modlitewno-religijnych jak: Parafialna Rada Duszpasterska, róże różańcowe, oaza rodzin i młodzieży, chór parafialny, Apostolstwo Dobrej Śmierci, służba liturgiczna, prowadzący adorację Najświętszego Sakramentu i modlących się za dzieci, wspólnoty „Egeiro”. i „Odrodzenie”.

przygotował Wojciech ANDRZEJCZAK