Czwarta Niedziela Wielkanocna 21.04.2024

1. Dzisiejsza niedziela zwana jest Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna się tydzień modlitw o powołania do służby Bożej w Kościele. Dziś po mszy św. o 1130 do 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach diecezjalnej adoracji, którą podejmuje nasza parafia.
  2. Dziś o 1015chrzty, (2-gi w tym roku przy 30 pogrzebach). Składka na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  3. W tygodniu:
  1. Wtorek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
  2. środa – wsp. św. Jerzego, męczennika, o 1630 zapraszamy na różaniec, o  prowadzenie prosimy Różę XII (rodziców modlących się za dzieci)
  3. czwartek – święto św. Marka, ewangelisty
  4. piątek – pamiętajmy w modlitwie o ks. biskupie seniorze – Tadeuszu w 32 rocznicę święceń biskupich.