XXIV Niedziela zwykła - 17 września 2017 r.

1. Dziś chrzty o 10.15. Na nieszpory niedzielne zapraszamy na 16.30. Składka przeznaczona na      potrzeby parafii.

2. W dniu dzisiejszym z okazji Światowego Dnia Środków Masowego Przekazu ofiarą do skarbony      przed kościołem wspieramy nasze diecezjalne radio Anioł Beskidów.

3.  Liturgia tygodnia:
      Poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski i młodzieży.
      Środa – wsp. św. męczenników koreańskich Andrzeja i Pawła z  Towarzyszami. O 16.30 różaniec,       o prowadzenie prosimy Różę VIII.
      Czwartek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty.
      Sobota – wsp. św. o. Pio.

4. W minionym tygodniu założyliśmy nowe nagłośnienie kościoła. Inwestycję ratami będziemy spłacać.

5. Stowarzyszenie na rzecz Gminy Brzeszcze "Brzost" zaprasza na spotkanie  z uczestnikiem Powstania Warszawskiego Janem Dąmbrowskim ps. Rekin,        24 września o godz. 15.00, na salkach parafialnych przy kościele św. Urbana w Brzeszczach.

6. W środę, 20 września, o 19.00 w kościele odbędzie się spotkanie dla rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św., natomiast za tydzień w      niedzielę na mszy św. o 11.30 zostaną poświęcone dla dzieci różańce.