Uroczystość Zesłania Ducha Św. - 20 maja 2018 r.

1. Dziś chrzty o 10.15. Na nabożeństwo majowe zapraszamy o 16.30. Składka na potrzeby parafii.

2. Liturgiczne obchody tygodniaPoniedziałek – święto NMP Matki Kościoła. Msze św. będą o 6.30, 8.00 i 17.00, na Borze o 16.00. Składka z tego dnia jest na Dom Matki i Dziecka. Środa– różaniec o 16.30, o prowadzenie prosimy Różę V. Czwartek – uroczystość Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana.

3. W poniedziałek w święto Matki Kościoła zapraszamy chorych i starszych na pielgrzymkę do Bielan. Wyjazd busa od kościoła o 10.00. Msza św. w Bielanach o 11.00.

4. Piątek dla naszej parafii to dzień odpustu ku czci Patrona parafii  św. Urbana. Msze św. będą o 6.30, 8.00, suma odpustowa o 18.00. Po sumie procesja. Zapraszamy dzieci w strojach komunijnych, dziewczynki do sypania kwiatów, chłopców z dzwoneczkami, poczty sztandarowe, a na procesję o zabranie feretronów. Ze względu na odpust nie obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. W miarę możliwości zachowajmy świąteczny charakter tego dnia.

5. Spowiedź przed odpustem codziennie przed mszą św., a w czwartek o 16.00.

6. Spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja odbędzie się w czwartek po mszy św. wieczornej.

7. W przyszłą niedzielę o 15.00 majówka w ogrodzie plebańskim.