III Niedziela zwykła - 21 stycznia 2018 r.

1. Dziś chrzty o 10.15. Składka na potrzeby parafii. Trwa tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Od godz. 14.00 zapraszamy na Przegląd Kolęd i Pastorałek.

2. Liturgia tygodnia:
Środa – wsp. św. Franciszka Salezego, biskupa i doktora kościoła. O 16.30 Różaniec, który poprowadzi Róża IV. Czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła. Piątek – wsp. św. biskupów Tymoteusza i Tytusa.

3. W niedzielę za tydzień o godz. 15.00 zapraszamy do naszego kościoła na jasełka w  wykonaniu młodzieży gimnazjalnej.

4. Zakończyliśmy w naszej parafii wizytę duszpasterską. Dziękujemy wszystkim za miłe przyjęcie i wspólną modlitwę.