Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 31.03.2024

1. Dziś o 1630 koronką do Miłosierdzia Bożego i nieszporami kończymy Święte Triduum Paschalne. Osiem pierwszych dni okresu wielkanocnego stanowi oktawę wielkanocną – jako radość ze Zmartwychwstania Pańskiego.
  2. W tygodniu:
  1. Jutro, w Poniedziałek Wielkanocny niedzielny porządek mszy św. Ofiarami na tacę wspieramy uczelnie katolickie w Polsce: Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w  Krakowie i KUL w Lublinie.
  2. Przez cały tydzień koronka do Miłosierdzia Bożego przed wieczorną mszą św. (także w środę).
  3. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych z  racji uroczystości.
  1. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W  czwartek od 1600 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja jako Godzina Święta. W piątek po mszy św. rano nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w sobotę do Niepokalanego Serca Maryi
  2. Spowiedź przed pierwszym piątkiem codziennie przed mszą św. a  w  czwartek i piątek od godz. 1600.
  3. Próba liturgiczna kandydatów do bierzmowania w sobotę 6.04. o godz. 930 w kościele
  4. W sobotę 6.04. Wspólnota „Egeiro” obchodzi 30-lecie. Zapraszamy wszystkich do świętowania jubileuszu na godz. 1400 do biblioteki, a o 1700 msza św. z tej okazji.