• Spływ kajakowy dla rodzin

Wyjazd już 18 sierpnia (sobota) o godz. 9.00 z parkingu przy probostwie:)

• Dolomity 2019

Zapraszamy na tradycyjny wyjazd narciarski w terminie ferii małopolskich!
    Termin I 11-19 styczeń 2019
    Termin II 18-26 styczeń 2019
  • Kancelaria będzie nieczynna

Informujemy, że w najbliższy piątek, 20 lipca b.r., po mszy św. wieczornej, kancelaria będzie nieczynna.
  • Informacja o powrocie z kolonii

Powrót z kolonii dzieci wypoczywających w Łebie: 5 lipca (czwartek) ok. 4.00 przy kościele w Brzeszczach.
  • Kolonia w Łebie - cz. VII

Dzień VIII - Powiedzenie „Nie lubię poniedziałków” zdecydowanie nas nie dotyczy! Dzisiejszy dzień był bardzo intensywny. Tuż po śniadaniu z wielką radością i zaciekawieniem udaliśmy się na całodniową wycieczkę do „Sea Parku”  w Sarbsku, w którym czekały nas liczne atrakcje. Odwiedziliśmy między innymi prehistoryczne oceanarium 3D, największe fokarium w Polsce, a także wrak na wspak, czyli wrak odwrócony do góry nogami. Najbardziej zachwycił nas pokaz fok oraz uchatek. Odwiedziliśmy również interaktywnego wieloryba Błękitka, z którym mogliśmy zamienić kilka zdań. Po zaplanowanych atrakcjach przyszedł czas na plac zabaw, pamiątki i inne smakołyki… W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w centrum na lody i gofry, a tuż po nich spacerkiem wróciliśmy do ośrodka. Dzień zakończył się Mszą Świętą, a także Apelem Jasnogórskim.
Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21