• Dzieci i młodzież w Energylandii

W sobotę, 14 lipca, wyruszyliśmy autokarem do Energylandii. Pogoda wreszcie dopisała, dlatego zabawa była wyśmienita.

• Poradnia życia rodzinnego nieczynna

Informujemy, że działająca przy naszej parafii poradnia życia rodzinnego będzie nieczynna 13 i 20 lipca b.r.
  • Energylandia

Zapraszamy dzieci i młodzież gimnazjalną na wycieczkę do Energylandii, który odbędzie się we wtorek, 11 lipca b.r. Wyjazd o godz. 9.00 sprzed kościoła. Koszt wyjazdu: 49 zł. dla dzieci ze szkoły podstawowej, 59 zł. dla młodzieży z gimnazjum. Zapisy z wpłatą pieniędzy w zakrystii.
  • Karwia 2017 Dzień 10

Relację z ostatniego dnia pobytu z roześmianej, rozbieganej, roztańczonej, rozśpiewanej, rozmodlonej kolonii letniej czas zacząć! Dziś raniutko obudziło nas słoneczko, więc wstawaliśmy raz dwa, żeby ten ostatni kolonijny dzionek wykorzystać jak najlepiej. Niektórym z nas w ciągu jednej nocy trochę ubyło pasty (cóż, zielona noc zobowiązuje…), ale na szczęście na poranną toaletę wystarczyło. Było bardzo zabawnie, gdy opowiadaliśmy sobie o psikusach, które udało się komuś zrobić. Sprawcy owych psikusów (na szczęście niegroźnych) działali wyjątkowo sprawnie i pozostawali nieuchwytni.
  • Karwia 2017 Dzień 9

Dziś kilka słów dla Rodziców od Kadry.

Rodzice,
    macie cudowne, utalentowane i mądre dzieci. Bądźcie z nich dumni, bo my jesteśmy. Potrafią dawać od siebie to, co mają najlepsze. I robią to całkowicie bezinteresownie. Choć codzienne życie na kolonii wymaga czasu, energii i zaangażowania, przyznajemy, że czerpiemy z nawiązką to, co dajemy.
                                       Opiekunowie

Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9