Oaza Domowego Kościoła

Domowy Kościół jest małżeńsko - rodzinnym ruchem świeckich w Kościele, działającym w ramach Ruchu Światło - Życie. Łączy on w sobie charyzmaty Ruchu Światło - Życie i międzynarodowego ruchu małżeństw katolickich Equipes Notre - Dame. Domowy Kościół jako propozycja formacyjna dla małżeństw w ramach Ruchu Światło - Życie powstał z inicjatywy jego Założyciela, Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego. W rozwoju Ruchu ściśle współpracowała z założycielem siostra Jadwiga Skudro RSCJ.
Obecnie w naszej parafii mamy dwa kręgi, którymi opiekują się księża: Marcina Jakubiec i Tomasz Związek.