Trzecia Niedziela Wielkanocna 14.04.2024

1. Dzisiejsza niedziela jest obchodzona jako Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny. Kościół chce zwrócić uwagę na Słowo Boże przekazane nam przez Boga w biblii, które jest podstawą naszej wiary i życia z wiary. Na nieszpory niedzielne zapraszamy o 1630.
  2. W tygodniu:
  1. środa – o 1630 zapraszamy na różaniec, o prowadzenie prosimy Różę VIII
  2. piątek – o 1630 droga krzyżowa a po niej msza św. do Miłosierdzia Bożego.
  1. W przyszłą niedzielę chrzty o 1015, przygotowanie do chrztu w sobotę po wieczornej mszy św.
  2. W przyszłą niedzielę  od mszy św. o 1130 do 1700 adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach diecezjalnej adoracji, którą w tym dniu podejmie nasza parafia. Składka tego dnia na potrzeby parafii. Bóg zapłać za ofiary.
  3. W poniedziałek o godz. 1700 w młodzież naszej parafii przystąpi do sakramentu bierzmowania.
  4. W poniedziałek o 2000 adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji dzieci. Zapraszamy wszystkich, szczególnie rodziców
  5. W piątek po wieczornej mszy św. spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  6. Procesja Bożego Ciała odbędzie się w tym roku ulicami Piastowska, Św. Wojciecha, Kosynierów
  7. W dniach 24, 25 i 26 maja organizujemy z biurem Polak-Travel pielgrzymkę na Dolny Śląsk i do Czech. Szczegóły na afiszu pod chórem. Zapisy z wpłatą zaliczki do przyszłej niedzieli w zakrystii.
  8. W marcu odeszli z naszej wspólnoty: Aleksander Orłoś, Natalia Pieczka, Karolina Wróbel, Piotr Włoszek, Krystyna Mieszała, Stanisława Łukawska, Wiesław Maślona, Krystyna Drabek, Krzysztof Binek
Wieczne odpoczywanie …