Niedziela Miłosierdzia Bożego 7.04.2024

1. Dziś Druga Niedziela Wielkanocy czyli Miłosierdzia Bożego, które płynie z ofiary Chrystusa na krzyżu i jest jedyną nadzieją człowieka.
  2. Po mszach św. adoracja Najświętszego Sakramentu z racji pierwszej niedzieli miesiąca. O 1500 koronka do Miłosierdzia Bożego i adoracja. Nie będzie adoracji o 1630. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać Odpust zupełny na zwykłych warunkach (spowiedź sakramentalna, komunia eucharystyczna, modlitwa w intencjach papieskich). Od dzisiejszej niedzieli rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia Bożego.
  3. W tygodniu:
  1. jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do podjęcia duchowej adopcji dziecka poczętego. Swoją decyzję modlitwy w intencji nienarodzonych można wpisać do Parafialnej Księgi Adopcji.
  2. środa – o 1630 zapraszamy na różaniec, o prowadzenie prosimy Różę VII
  3. piątek – o 1615 koronka do Miłosierdzia Bożego i wypominki
  1. Przyszła niedziela jest obchodzona jako Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny.
  2. W poniedziałek o godz. 1745 w kościele próba liturgiczną kandydatów do bierzmowania
  3. W sobotę 13.04 o godzinie 830 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania, rodziców i chrzestnych a o godz. 900 próba generalna przed bierzmowaniem
  4. Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Razem „ poszukuje wolontariuszy na wyjazd z podopiecznymi na turnus rehabilitacyjny w  Głuchołazach w dniach od 20.07 do 03.08.2024, szczegóły na plakacie pod chórem. Osoba kontaktowa ks. Dariusz D.