Grupy parafialne

• Apostolstwo Dobrej Śmierci

Apostolstwo Dobrej Śmierci jest zrzeszeniem modlitewnym, które przypomina o pilnej konieczności dobrego przygotowania się do ostatecznego spotkania z Bogiem.
  • Nadzwyczajni Szafarze Komunii Świętej

W naszej parafii posługuje pięciu Szafarzy.
  • Chór Urbanum

Nasz Chór parafialny istnieje od 2001. W tym czasie wystąpił już kilkadziesiąt razy. Premierowy występ miał miejsce w naszym kościele 24 listopada 2001, z okazji przypadającego dwa dni wcześniej święta patronki muzyki kościelnej - Św. Cecylii.
  • Scholka Dziecięca

Zapraszamy uczniów Szkoły Podstawowej w każdą sobotę na godz. 10.00.

W niedzielę próba przed mszą o 10.45

• Służba ołtarza - ministranci i lektorzy

Wspólnota ministrantów przy naszej parafii zaprasza chętnych chłopców, którzy pragną służyć przy Chrystusowym ołtarzu na zbiórki, które odbywają się w każdy piątek po mszy św. wieczornej.
Strona: 1 2