Nauki przedślubne

Przygotowanie bezpośrednie do sakramentu małżeństwa rozpoczyna się ok. 6 miesięcy przed ślubem kościelnym (najczęściej zawarciem zaręczyn) i obejmuje:
  • spisanie protokołu przedślubnego
  • nauki przedślubne
  • trzy spotkania w katolickiej poradni rodzinnej (pierwsze spotkanie może odbyć się przed  naukami)
  • spotkanie z duszpasterzem
  • dwie spowiedzi przedślubne
Nauki przedślubne (na czas pandemii zapisy na stronie poniżej)
W naszej parafii organizowane są weekendowe spotkania dla narzeczonych, prowadzone przez parę małżeńską oraz kapłana.
  • Część pierwsza - w sobotę od godz. 9.00 do godz. 17.00  (13.00 do 14.00 – przerwa)
  • Część druga w niedzielę od godz. 8.30 do godz. 12.30 ( w tym Msza św.).

Zapisy na:
www.nauki.rodzina.bielsko.pl