IV niedziela Wielkiego Postu 31.03.2019

1.  Dzisiaj czwarta niedziela Wielkiego Postu. Jest to Niedziela Radości. Radujemy się, że zbliża się nasze zbawienie. Przed kościołem zbiórka do skarbony na Dom Samotnej Matki. Na Drogę Krzyżową zapraszamy o 15.30, a o 16.00 na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym

a) We wtorek, przypada 14 rocznica śmierci św. Jana Pawła II, papieża.
b) W środę zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę XIII (rodziców modlących się za dzieci).
c) W czwartek, pierwszy czwartek miesiąca. Spowiedź od godziny 16.00. Również od 16.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja jako Godzina Święta.
d) W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Od godziny 16.00 spowiedź, o godzinie 16.30 Droga Krzyżowa dla wszystkich, a po niej Msza święta. Po Mszach świętych rano i wieczorem nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Rano pojedziemy również do chorych.
e) W sobotę, pierwsza sobota miesiąca. Po Mszach świętych rano i wieczorem, nabożeństwo do Najświętszego Serca Maryi. Również w ten dzień wyjeżdżamy na Dróżki do Kalwarii Zebrzydowskiej. Zbiórka o 7.05 w kościele, wyjazd o 7.15. O godzinie 9.00 w Kalwarii Msza święta i dróżki

3. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy w naszej parafii rekolekcje wielkopostne. Postarajmy się tak ułożyć czas, aby codziennie brać udział w naukach rekolekcyjnych. Chętni chcący wziąć udział w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej mogą zapisać się na stronie internetowej parafii św. Marcina w Jawiszowicach. Szczegóły na plakacie pod chórem.

4. Klub „Babskie Fanaberie” zaprasza w dniu 7.04..2019 na kiermasz wielkanocny, odbędzie się on w godzinach 8.00-18.00 na salkach u sióstr.