Wizytacja biskupa Piotra Gregera

1 marca 2024r. wizytację w naszej parafii przeprowadza Ksiądz Biskup Piotr Greger.

Księdza Biskupa do naszego kościoła wprowadził w asyście Ksiądz Proboszcz wraz z Wikarymi i Służbą Liturgiczną. Chór zaśpiewał "Oto jest Kapłan Wielki", po czym nastąpiła krótka modlitwa.
Przedstawiciel Parafian przywitał Gościa, a następnie "garść" statystyk przedstawił Ksiądz Proboszcz.
Poniżej przedstawiamy galerie zdjęć z Mszy Świętej oraz ze spotkania z Radą Parafialną.

foto Piotr BIELENIN i Wojciech ANDRZEJCZAK