VI niedziela zwykła 17.02.2019

1. Dzisiaj szósta niedziela zwykła. O 10.15 chrzty. Z racji trzeciej niedzieli miesiąca składka przeznaczona jest na inwestycje w naszej parafii. Będziemy ocieplać strop kościoła. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać. Od dziś przez kolejne trzy niedziele od Mszy o 11.30 do Mszy o 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu przed Wielkim Postem. Do adoracji zapraszamy wszystkich, a dziś w sposób szczególny parafian z Boru, Borowej, Klonowej, Kolejowej, Starej i Nowej Kolonii oraz Siedlisk. W przyszłą niedzielę z Kolonii Urzędniczej, Osiedla Szymanowskiego, Ofiar Oświęcimia, Bojowników Ruchu Oporu, Nosala, Gwarków, Przecieszyńskiej, Zielonej, Fińskie Domki, Drobniaka.

a) W środę o 16.30 zapraszamy na różaniec. O prowadzenie prosimy Różę V.
b) W piątek, święto Katedry świętego Piotra Apostoła.
c) W sobotę wspomnienie świętego Polikarpa, biskupa i męczennika.

3. W dniu 23.02.2019 (sobota), zapraszamy wszystkie dzieci na Bal Karnawałowy, który odbędzie się na salkach parafialnych w godzinach od 14.30 do 17.00. W programie konkursy z nagrodami, słodki poczęstunek, tańce, zabawy z chustą animacyjną, mini foto-budka. Mile widziany strój karnawałowy; będziemy wybierać króla i królową balu. Zapraszamy!

4. Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeszczach zaprasza wszystkich strażaków i sympatyków pożarnictwa na Walne Zebranie Sprawozdawcze, które odbędzie się w dniu 23 lutego o godz. 16.00 w budynku remizy przy ul. Piastowskiej 39