Adoracja w ciszy

Zapraszamy wszystkich do naszego kościoła na adorację w ciszy.

MAŁY PORADNIK DLA TYCH, KTÓRZY ADORUJĄ PANA JEZUSA W CISZY
Uważaj:
  • Uważaj, jeśli już trochę zasmakowałeś w adoracji, dla diabła stałeś się wrogiem numer 1.
  • Uważaj, ten dar jest bardzo delikatny i bardzo kruchy, bo ty sam taki jesteś.
  • Bądź pokorny, łatwo możesz stracić to, co otrzymałeś.
  • Nie licz, że będzie lepiej. Przyjdą zniechęcenia i lenistwo.
  • Bóg pokaże ci także pustynię, chce, abyś na pustyni dojrzał i oczyścił swoje motywacje.
  • Próbuj dostrzegać, co Bóg czyni w twoim życiu i w tobie, dzięki adoracji.
  • Jeśli masz pragnienie adoracji, idź za nim, bo Pan chce ci dać jeszcze więcej.
  • Jezus oczekuje od ciebie, abyś dzielił się owocami adoracji z innymi.
  • Adoracja to źródło, z którego może wypłynąć dla ciebie nowe życie.
  • Nie bój się, ale pozwól, aby Pan cię poprowadził.
  • „Długo na klęczkach”.
„Niech wspólnoty parafialne podejmą szczególne zobowiązanie do adoracji eucharystycznej poza Mszą św. Pozostawajmy długo na klęczkach przed Jezusem Chrystusem obecnym w Eucharystii, wynagradzając naszą wiarą i miłością zaniedbania, zapomnienie, a nawet zniewagi, jakich nasz Zbawiciel doznaje w tylu miejscach na świecie.” (Jan Paweł II)