Prośba naszych Duszpasterzy

Prosimy Was o zrozumienie tej nadzwyczajnej sytuacji – mając na uwadze prawo miłości bliźniego. Ufamy, że czas prawdziwego „postu eucharystycznego” stanie się najmocniejszą formą rekolekcji w naszym życiu.

Prosimy również o pozostanie w domu i unikanie wszelkich zbiorowisk ludzkich aż do odwołania.

Wasze życie, przeniknięte dobrem, wiarą i modlitwą jest zbyt wielką wartością, by narażać je na niebezpieczeństwo przedwczesnej śmierci. Zachowajmy wszelkie środki ostrożności. Jako ludzie wierzący módlmy się o ustanie epidemii. Jako wasi duszpasterze prosimy, by szczególnie nasze domy stały się teraz kościołami, w których we wspólnocie najbliższych będziemy trwać na modlitwie.

Zachęcamy wszystkich do łączności duchowej w modlitwie Koronką do Miłosierdzia Bożego każdego dnia o godzinie 15.00 oraz do modlitwy różańcowej, do której wzywają także biskupi, wieczorem o 20.30 (za pośrednictwem kanału fb Diecezji bielsko- żywieckiej możemy się razem modlić).

Łączymy się z Wami we wspólnej modlitwie i prosimy Boga przez wstawiennictwo Maryi i świętych o błogosławieństwo dla Świata.

Zawierzamy całą naszą Wspólnotę parafialną Miłosierdziu Bożemu i prosimy o dar nawrócenia serc i łaskę wybawienia nas od zarazy.

Dziękujemy również za wszystkie wpłaty na konto parafialne, na rzecz naszej parafii. Mimo mniejszej ilości wiernych na niedzielnych Mszach, konieczne jest utrzymanie naszego kościoła i jego obejścia, wraz z wszystkimi pracownikami. Muszą zostać opłacone rachunki za prąd, gaz,wodę i wszystkie inne, związane z działaniem tak dużej instytucji jak nasza parafia. Numer konta znajduje się na naszej stronie internetowej. Za wszystkie ofiary składamy serdeczne Bóg Zapłać.

Konto bankowe:
Nr: 37 1050 1315 1000 0001 0426 2845