Pielgrzymka Oświęcimska 7-11 sierpnia 2017 r.

1. Osoby zgłaszające się wpisują się na listę uczestników na spotkaniu 4 sierpnia w parafii św. Urbana w Brzeszczach. Spotkanie rozpocznie się o 17.00. Przed mszą św. możliwość spowiedzi.

2. Każdy uczestnik otrzymuje folder pielgrzymkowy i zapoznaje się z zasadami pielgrzymowania.

3. Opłata wynosi 50 zł.

4. Chętni osobno wpłacają na autobus z Częstochowy.

5. Osoby niepełnoletnie przy zapisach przynoszą pozwolenie od rodziców oraz wskazanie osoby dorosłej, która w tym czasie ma pełnić nad nimi opiekę.

6. Strona internetowa pielgrzymki
    www.facebook.com/oswiecimskapielgrzymka