Zmarł ks. Marek Kulig były wikary w parafii MBB Jawiszowice -Osiedle

W sobotę 8 lutego w godzinach porannych odszedł do Pana śp. ks. Marek Kulig. Zmarł po długiej chorobie, w 27. roku kapłaństwa. Miał 53 lata.

Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Simoradzu.
Rozpoczną się od eksporty w środę 12 lutego o 16.00. Liturgii w kościele św. Jakuba przewodniczyć będzie bp Roman Pindel. Do godziny 20.00 trwać będzie modlitewne czuwanie przy trumnie.

Pogrzeb odbędzie się w czwartek 13 lutego o 14.00 pod przewodnictwem bp. Piotra Gregera.

źródło radioEM
foto archiwum parafii w Simoradzu