Bal Wszystkich Świętych 2022

W sobotę 29 października  2022 roku w salkach przy parafii św. Urbana odbył się „ Bal Wszystkich Świętych”. Uczestniczyło w nim ok.60 dzieci, które były w większości przebrane za różnych świętych.

Najwięcej osób  utożsamiło się z aniołami. Była również Maryja, święty Józef, św. Piotr, Matka Teresa z Kalkuty, dzieci Fatimskie / Franuś , Łucja i Hiacynta/. Dzieci integrowały się przez zabawę i  taniec. Było też miejsce na mini Quiz na temat  świętych m.in.św. Brata Alberta, św. Teresy, św. Jana Pawła II , św. Kingi, Bł. Anieli Salawy.

Po godzinnej zabawie dzieci w strojach wzięły udział w ostatnim Nabożeństwie różańcowym i włączyły się w modlitwę. Po różańcu wróciły do zabawy i skromnego poczęstunku.

Oprócz nauczycieli i wychowawców w organizacje i przebieg Balu włączyli się wolontariusze z naszej szkoły wraz z Opiekunami.

Zabawa trwała do godz. 18.00 i zostawiła miłe  i niezapomniane wrażenia.