Kolonia w Łebie - cz. VII

Dzień VIII - Powiedzenie „Nie lubię poniedziałków” zdecydowanie nas nie dotyczy! Dzisiejszy dzień był bardzo intensywny. Tuż po śniadaniu z wielką radością i zaciekawieniem udaliśmy się na całodniową wycieczkę do „Sea Parku”  w Sarbsku, w którym czekały nas liczne atrakcje. Odwiedziliśmy między innymi prehistoryczne oceanarium 3D, największe fokarium w Polsce, a także wrak na wspak, czyli wrak odwrócony do góry nogami. Najbardziej zachwycił nas pokaz fok oraz uchatek. Odwiedziliśmy również interaktywnego wieloryba Błękitka, z którym mogliśmy zamienić kilka zdań. Po zaplanowanych atrakcjach przyszedł czas na plac zabaw, pamiątki i inne smakołyki… W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się w centrum na lody i gofry, a tuż po nich spacerkiem wróciliśmy do ośrodka. Dzień zakończył się Mszą Świętą, a także Apelem Jasnogórskim.