V Piesza Pielgrzymka "non-stop" na Jasną Górę 12 -13 czerwca 2020r.

12 czerwca 2020,  o godzinie 9:00 w kościele Matki Bożej Bolesnej w Jawiszowicach, Mszą Świętą rozpocznie się V pielgrzymka JG24.

Motywem przewodnim tegorocznego wędrowania, hasłem i tematem konferencji będą słowa Kardynała Stefana Wyszyńskiego: „Ufam – nie pytam dlaczego”.

Formularz do zapisów jest dostępny na stronie www.jg24h.pl do godz 23:59 dnia 1 maja 2020.
Po tym terminie dołączenie do pielgrzymki nie będzie możliwe z przyczyn technicznych!