Dolomity 2020

Zapraszamy na tradycyjny wyjazd narciarski w Dolomity!!!
Podobnie jak w ubiegłych latach odbędą się dwa turnusy.

Termin I
10-18 styczeń 2020r.

Termin II
17-25 styczeń 2020r.

Wyjazd z Brzeszcz i Brennej w piątek wieczorem, powrót tydzień później w sobotę wieczorem.

Miejsce zamieszkania: Penia koło Canazei (Val di Fassa) - Casa Albert - apartamenty 3 i 4 osobowe, w pełni wyposażone (lodówka, zmywarka, naczynia itd.).

Skipass - Dolomiti superski - 1200 kilometrów tras.

Koszt wyjazdu: 150 Euro (mieszkanie) i 450zł (autokar do dyspozycji przez cały tydzień + ubezpieczenie narciarskie).

Pozostałe koszty: wyżywienie we własnym zakresie (w pełni wyposażona kuchnia w każdym aparatmaencie), skipass.

Zapisy wraz z wpłatą zadatku (50 euro lub 300zł) przyjmuje:  ks. Roman Sala: romanjs@interia.pl lub ks. proboszcz Kazimierz Kulpa