Dolomity 2020

Aktualizacja! Szczegóły dotyczące wyjazdu!
Podobnie jak w ubiegłych latach odbędą się dwa turnusy.

Termin I
10-18 styczeń 2020r.

Wyjazd w piątek 10 stycznia 2020r. według następującego harmonogramu:
  • godz. 21.00 - podstawienie autokaru na parkingu przy kościele św. Urbana w Brzeszczach i załadunek bagaży.
  • godz. 21.30 - wyjazd z Brzeszcz.
  • ok. godz. 22.30 - załadunek bagaży na parkingu przy kościele św. Jana Chrzciciela w Brennej.
Powrót w sobotę 18 stycznia w późnych godzinach wieczornych.

Termin II
17-25 styczeń 2020r.

Wyjazd w piątek 17 stycznia 2020r. według następującego harmonogramu:
  • godz. 21.30 - wyjazd z Brzeszcz.
  • ok. godz. 22.00 - przystanek autokaru na parkingu Auchan w Bielsku-Białej /za stacją paliw/
  • ok. 22.30 - załadunek bagaży na parkingu przy kościele św. Jana Chrzciciela w Brennej.
Powrót w sobotę 25 stycznia w póżnych godzinach wieczornych.

BARDZO WAŻNE UWAGI!
  • Pomimo ubezpieczenia warto wziąść ze sobą Europejską Kartę Zdrowia wydawną gratis przez NFZ.
  • Podobnie jak w ubiegłych latach istnieje możliwość grupowego zakupu skipassu Dolomiti Superski. 6-dniowy skipas dla osoby dorosłej, zakupiony indywidulanie kosztuje 282 euro, grupowo 270 euro. Osoby chętne do skorzystania proszę o kontakt pocztą elektroniczną - [email protected] lub telefonicznie 694708869. W razie braku kontaktu, uznaję, że dana osoba zakupi sobie skipass indywidualnie.
  • Przypominam, że nie zabieramy ze sobą pościeli, jedynie ręczniki /właściciel za wydany ręcznik pobiera 7 euro - to się po prostu nie opłaca - lepiej wziąć własny/.

Miejsce zamieszkania: Penia koło Canazei (Val di Fassa) - Casa Albert - apartamenty 3 i 4 osobowe, w pełni wyposażone (lodówka, zmywarka, naczynia itd.).

Skipass - Dolomiti superski - 1200 kilometrów tras.

Koszt wyjazdu: 150 Euro (mieszkanie, podatek klimatyczny) i 450zł (autokar do dyspozycji przez cały tydzień + ubezpieczenie narciarskie).

Pozostałe koszty: wyżywienie we własnym zakresie (w pełni wyposażona kuchnia w każdym aparatmaencie), skipass.

Zapisy wraz z wpłatą zadatku (50 euro lub 300zł) przyjmuje:  ks. Roman Sala: [email protected] lub ks. proboszcz Kazimierz Kulpa