Rodzinny Spływ Kajkowy 2019

7.00 - pakowanie bagaży
7.30 - wyjazd

Powrót w piątek 23 sierpnia w godzinach wieczornych

W tym roku wybieramy się do Łeby

Dla chętnych spływ kajakowy przepiękną rzeką Łeba, rzeką Chełst do Latarni Morskiej Stilo,rzeką Piaśnicą wprost do morza!!!

Cena z spływem: 1350zł /osoba
Cena bez spływu: 1130zł /osoba

Cena zawiera:
przejazd autokarem, pobyt w Pensjonacie – 7 noclegów, pokoje z łazienkami, 2 posiłki dziennie (7 śniadań,7 obiadokolacji),ubezpieczenie NNW, pamiątkowa koszulka, 5 dni spływu kajakowego (wynajęcie sprzętu i transport kajaków), opiekę rezydenta.

Zapisy wraz z wpłatą zaliczki 200zł/osoba do 10.03.2019 lub do wyczerpania wolnych miejsc.

Informacje i zapisy: [email protected]
Rzeka Chełst