Kolonia w Łebie - cz. I

1 DZIEŃ KOLONII
Jesteśmy! Dojechaliśmy! Pan Adam bezpiecznie dowiózł nas na miejsce. Trochę zmęczeni, ale zaciekawieni  i radośni witaliśmy się z morzem. Chmury i wiatr nie przeszkodziły nam w zabawie na plaży, a co odważniejsi zamoczyli swoje stopy w „ciepłych źródłach”. JUczestniczyliśmy we Mszy Świętej, którą przeżywaliśmy wspólne z sąsiadującą z nami kolonią. Modliliśmy się we wspólnocie liczącej ponad 150 osób! Dzień zakończyliśmy tańcem integracyjnym, śpiewem i Apelem Jasnogórskim.